Gizlilik Sözleşmesi

Silikal Yapı Kimyasalları Ltd. Şti.
Mimar Sinan Mah. Serhat Sk. No : 6 D : 1
34782 Çekmeköy / İstanbul

Tel: +90 216 640 24 48
Fax: +90 216 640 24 48
eMail: info@silikalturkiye.com

Genel Müdür : Sören Hoerner

Yasal Uyarı

1. Online İçerikler

Yayıncı, sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, bütünlüğü veya bilgilerin kalitesi saklı tutar. Eksik veya her türlü hatalı bilgi dahil olmak üzere verilen bilgilerin kullanımından kaynaklanan hasar tazminat davaları reddedilecektir.

Tüm teklifler bağlayıcı değildir ve yükümlülüğü olmaksızın sunulur. Sayfaları veya tüm teklifleri ve bilgiler dahil olmak üzere komple yayın parçaları, genişletilebilir, değiştirilebilir veya kısmen ya da tamamen ayrı duyuru olmadan yayıncı tarafından silinebilir.

2. Tavsiye Bağlantılar

Yayıncı, bağlantılı veya onun sayfalarında bahsedilen herhangi bir içerikten sorumlu değildir. Kullanıcıların yasadışı içerikleri kabul etmemeleri de mümkündür. Kullanımdan dolayı herhangi bir sorun oluşursa sadece ilgili sayfalar sorumlu olacaktır, bağlantıları sağlayan sayfalar sorumlu olmayacaktır.

3. Telif Hakkı

Yayıncı tarafından oluşturulan telif hakkı saklıdır. Elektronik veya basılı yayınlarda grafikler, ses ve metinlerin çoğaltılmasına, kullanılmasına izin bulunmamaktadır.

4. Yasal Geçerlilik

Bu yasal uyarı başvuru niteliğindeki internet yayının bir parçası olarak görülmelidir. Bu metnin bölümleri veya münferit formülasyonlar yasal ya da doğru değilse, diğer bölümlerin içeriğini veya geçerlilik süresi bu durumdan etkilenmez.